Bitcoin Uzmanı Yeni Seviyeyi Açıkladı! 8 Temmuz

Bitcoin Uzmanı Yeni Seviyeyi Açıkladı! Kripto Paralarda İflas Dalgası Devam Ederken Bitcoin’de Toparlanma Görüldü! 20 Bin Dolar Seviyesi Aşıldı!

Bitcoin Uzmanı Yeni Seviyeyi Açıkladı! Bitcoin, Ethereum, DOGE, XRP ve SHIB gibi önde gelen kripto paralarda sert dalgalanmalar sürüyor! Çöküş dalgası devam ederken Bitcoin’de yeni seviye dikkat çekti! Kripto yatırımı olanlar dikkat!

Kripto para piyasalarında yatırımcıların yaşadıkları kayıplar son dönemde artış gösterdi. Birçok projenin iflas açıklamaları ve piyasalarda silinmelerinin ardından bazı kripto para borsalarında da çöküş eğilimi başladı. Piyasa değeri ve ticaret hacmi en büyük olan Binance borsasında bile her yeni gün delist açıklamaları gelmeye devam ediyor. Haftanın son işlem gününde ise Bitcoin (BTC), uzun bir aranın ardından yeniden 20 bin dolar üzerini test etmeye başladı. Uzmanlar ise yaşanan bu yeni gelişmeler sonrasında hedeflerini açıkladılar. Bitcoin’in ulaşacağı yeni seviyeler açıklandı.

Bitcoin Uzmanı Kritik Seviyeyi Açıkladı!

Bitcoin Uzmanı Yeni Seviyeyi Açıkladı! Kripto para piyasalarında tahminleri ile öne çıkmayı başaran uzman isim yen kritik seviyeleri aktardı. Son haftalarda 20 bin doların altına sarkan Bitcoin (BTC) fiyatında yeniden bu kritik eşiğin aşılarak hafif bir toparlanma eğiliminin olması ise tüm piyasalara yaradı. Piyasa değeri ile ilk sırada yer alan Bitcoin, belirlenen bu yeni seviyelere göre önümüzdeki dönemde de riskli hareketlerine devam edecek. Merkez bankalarından gelen faiz kararları, kripto paralarda yaşanan sert fiyat dalgalanmaları ve kriptoya karşı alınan yeni katı yasal uygulamalar sonrasında belirsizlik görünümü de bir hayli artmış durumda.

Piyasa tahminleri ile öne çıkan uzmanlardan Michael van de Poppe, Bitcoin’in mevcut pozisyonu hakkında beklenmedik değerlendirmelerde bulundu. BTC’nin şu andaki görünümü 8 Temmuz itibariyle yukarı yönlü olurken, bir önceki güne ait açıkladığı tahmininde, takip eden seviyenin 20.200 dolar olduğuna dikkat çekmişti. Söz konusu seviyede tutunması gerektiğini ifade eden Michael van de Poppe, 22.500 dolar seviyesinin ise muhtemel olduğunu bildirdi.

Seviyenin Kırılması Hayati Öneme Sahip!

Michael van de Poppe’den gelen yeni açıklamalar Bitcoin geleceğini merak eden yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Ünlü piyasa uzmanının konuya ilişkin attığı son tweet’inde, BTC için kritik bir tarihsel destek seviyesinin oluştuğunu ifade etti. 200 hareketli ortalamanın altında işlem gördüğünü söyleyen Poppe, seviyenin kırılmasının hayati öneme sahip olduğunu aktardı. Bitcoin hakkındaki yorumu ise büyük yankı uyandırdı. Bitcoin Uzmanı Yeni Seviyeyi Açıkladı!

Bitcoin için yukarı yönlü kritik hareketin devam ettiğine işaret eden Poppe, burada iyi görümüm sunduğunu aktardı. Kendisine göre tutulması gereken alanın 20,2 bin dolar seviyelerinde olduğu belirtildi. Bu eğilimin devam etmesi halinde 22 bin dolar seviyesine doğru gidişin görüldüğü aktarıldı.

Bitcoin Kaç Dolar?

Bitcoin (BTC) fiyatı 8 Temmuz Cuma gününde yine kritik seviyelerde seyretmeye devam ediyor. Son haftaların sert düşüşlerine karşı hafif bir toparlanma gösteren BTC, haftanın son işlem gününde 21 bin 600 dolar seviyesini gördü. Piyasa genelinde hafif bir toparlanma görülüyor.

Bitcoin Uzmanı Yeni Seviyeyi Açıkladı!

Ethereum (ETH) Fiyatı Ne Kadar?

Piyasaların ikinci lider kripto varlıklarından Ethereum (ETH) ise bin doların altına doğru kritik hareketin ardından 1.222 dolar seviyelerine kadar çıktı. Yüzde 3’ün üzerinden son 24 saatlik primi ile nispeten olumlu bir görünüm çizyor.

Altcoinlerde Son Durum Ne?

Popüler meme ve altcoinlerde ise durum kritik. DOGE 0,069 dolar seviyesine ilerlerken, Ripple (XRP) 0,34 dolar ile değer kazandı. Cardano (ADA) fiyatı 0,46 dolar seviyesine gelirken, BNB fiyatında ise 239 dolar seviyesi görüldü. Shiba Inu (SHIB) fiyatı ise 8 Temmuz Cuma kapanışına doğru 0,000011 dolar seviyesini gördü.

Add a Comment