Bitcoin’de Yatırımcıyı Sevindiren Hareket Başladı! 20 Temmuz

Milyarder Bitcoin Yatırımcısı O Sırrı Paylaştı! Bitcoin’de Yatırımcıyı Sevindiren Hareket Başladı! 5 Haftanın Zirvesi…

Bitcoin’de Yatırımcıyı Sevindiren Hareket Başladı! Milyarder yatırımcı Mike Novagratz, Bitcoin hakkında yaptığı tahmin ile kripto para yatırımcılarının gündeminde ilk sıralara yükseldi. Kripto piyasalarda görülen yeni yükseliş ise dikkat çekiyor. Bitcoin 5 haftanın zirvesine geldi. İşte detaylar…

Kripto para piyasalarında son dönemde yaşanan düşüşler yatırımcıların büyük kayıplar yaşamasına neden oldu. Yeni haftada ise hafif bir toparlanma eğiliminin görülmesinin ardından yükseliş eğiliminin ne kadar devam edeceği ise merak ediliyor. Milyarder Bitcoin yatırımcısı Mike Novogratz ise konuya ilişkin yaptığı çılgın bir tahmin ile kripto yatırımcılarını adeta rahatlattı. Tam teşekküllü bir kredi krizi olduğuna işaret eden Mike Novogratz, en kötü senaryoların geride kaldığını ifade etti. Bitcoin tahmini ise akıllara durgunluk verecek cinsten. Hafta ortasında ise Bitcoin’in ulaştığı yeni seviye kripto para yatırımcılarını umutlandırdı.

Bitcoin 500 Bin Doları Görebilir!

Piyasalarda ‘’Bitcoin’in Forrest Gump’ı’’ olarak anılan ünlü milyarder yatırımcı Mike Novogratz, kripto par piyasalarında son çalkantılı dönem sonrasında sistemdeki kaldıracın büyüklüğü konusunda yanıldığını kabul etti. Bloomberg’in kripto zirvesinde yaptığı açıklamaları ile gündem olan Mike Novogratz, Bitcoin tahmini ile piyasalarda tartışma yarattı. Kripto para piyasalarında en kötünün geride kaldığının altını çizen Mike Novogratz, şu an görülen mevcut problemlerin yatırıcılara güvensizlik aşıladığını söyledi. Bilhassa merkez bankalarının enflasyonla mücadele ederken Bitcoin argümanını hala güçlü olarak değerlendirdi.

Bitcoin’in değerinin artacağına işaret eden Mike Novogratz, dünyanın en büyük kripto varlığının eninde sonunda 500 bin dolara ulaşacağını öngördüğünü ifade etti. Bitcoin hakkında yaptığı yüksek tahmin ile dikkat çeken Mike Novogratz, piyasalarda son günde yaşanan yukarı yönlü eğilimlerin ardından bu tahmininde haklı çıkıp çıkmayacağı ise merak edilmeye başladı.

Bitcoin Fiyatı 5 Haftanın Zirvesine Ulaştı!

Kripto para piyasalarının lider, Bitcoin (BTC), Kasım 2021’de yaptığı zirve sonrasında ciddi bir düşüş yaşadı. Geçtiğimiz haziran ayının başlarında kripto para fonlama şirketlerinden Celsisun Network’ın para çekme işlemlerini durdurmasının ardından baskı altında kalan birçok kripto para birimi, temmuz ayında daha pozitif bir eğilim gösteriyor. Piyasa değeri ve işlem hacmi ile en değerli varlık olan Bitcoin ise 13 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyesine geldi. 23 bin 700 doları gören Bitcoin, 5 haftanın zirvesine çıktı. Kripto para yatırımcıları ise Bitcoin’de yaşanan bu yükselişin devam edip etmeyeceğini ise merak ediyor.

23 bin 536 dolar seviyelerine gelmesinin ardından uzmanlar tarafından bu seviyeler kritik olarak gösteriliyor. Bitcoin için kritik bir seviye olarak hafta boyunca izlenecek 23 bin dolar seviyesinde kalıcılığının olup olmadığı ise merak ediliyor. Günlük kapanışını bu seviye üzerinde gerçekleştirmesi durumunda yükselişin devamı beklenebilir.

Bitcoin'de Yatırımcıyı Sevindiren Hareket Başladı!

Bitcoin (BTC) Kaç Dolar?

Bitcoin’de Yatırımcıyı Sevindiren Hareket Başladı! 20 Temmuz itibariyle 23 bin 551 dolar seviyelerinden işlem gören Bitcoin, yukarı yönlü eğilimine devam ediyor. Son 24 saate yüzde 7’nin üzerinde değer kazanan Bitcoin, uzun süren düşüş eğiliminin ardından hafif bir toparlanma eğilimi gösterdi. Birçok uzman ise bu seviyelerde kalıcılığın olmayacağı yönünde görüş bildirmeye deva ediyor. Kripto para piyasalarındaki son durum ise yatırımcıları korkutmaya devam ediyor.

Ethereum’da Da Hareketlilik Görüldü!

Bitcoin’de Yatırımcıyı Sevindiren Hareket Başladı! Bitcoin’den sonra piyasa değeri ile ikinci sırada yer alan Ethereum (ETH) fiyatında da benzer hareketlilik görülmeye devam ediyor. 1.552 dolar seviyelerinden işlem gören Ethereum, piyasa genelinde görülen yukarı yönlü eğilim sonrasında da kritik seviyelerde kalmaya devam ediyor. Birçok altcoinde de benzer bir hareketlilik görüldü.

Add a Comment