Bu Üç Altcoine Yatırım Yapan Yandı! 1 Temmuz

Bu Üç Altcoine Yatırım Yapan Yandı! Borsadan Silinecek! Kripto Para Yatırımcılarına Büyük Şok!

Bu Üç Altcoine Yatırım Yapan Yandı! Kripto paralarda değer kaybı tüm hızıyla devam ederken korkutan açıklamalar da gelmeye devam ediyor. Binance bu 3 altcoini delist etmeye hazırlanıyor. İşte kripto paralarda son durum…

Bitcoin ve Ethereum gibi piyasa değeri en büyük kripto para birimlerinin yaşadığı sert düşüşler yatırımcıları endişelendirmeye devam ediyor. İşlem hacmi ile küresel düzeyde en büyük borsalardan biri olan Binance ise yaptığı yeni açıklamada altoin yatırımı olanları korkuttu. Yapılan en son açıklamaya göre 3 altcoinin delist edileceği aktarılıyor. Bu altcoinlere yatırım yapanların piyasalarda hemen temkinli işlem gerçekleştirmeleri öneriliyor. Öte yandan kripto para piyasalarının genelinde hafta kapanışında yeni seviyeler takip edilecek. Bitcoin’in yeniden kritik seviyenin altına inmesinin ardından yatırımcıların endişeleri de bir hayli arttı.

Bu 3 Altcoin Binance Tarafından Delist Edilecek!

Bu Üç Altcoine Yatırım Yapan Yandı! İşlem hacmi ve piyasa değeri ile en büyük kripto para platformlarından biri olan Binance, 3 farklı altcoinin daha liste dışı bırakılacağını duyurdu. Yerli yatırımcılar tarafından da tercih edilen söz konusu altcoin projelerinin açıklamasının ardından yatırımcılar büyük kayıplar yaşamamak için yeni stratejiler belirlemeye başladılar. Özellikle piyasalarda haftalardır görülen sert düşüşler birçok kripto para yatırımcısının ciddi oranda para kaybetmesine neden oldu.

Binance’in tarafından yapılan incelemelere göre, Groestlcoin (GRS), Nebulas (NAS) ve GoChain (GO) için tüm ticaret çiftleri ile al – sat işlemlerinin kaldırılmasına karar verildiği duyuruldu. GRS/BTC, NAS/BTC, NAS/ETH ve GO/BTC işlem çiftleri ile tüm ticaretin 8 Temmuz 2022’de durdurulacağı açıklandı. Türkiye saati ile söz konusu işlemler ilgili tarihte 12.00’de duracak. İşlemlerin durdurulmasının ardından bahsi geçen altcoinler 9 Temmuz 2022 sonrasında hesaplara yatırılacak. Çekim işlemleri ise 9 Ekim 2022’de yapılabilecek.

Binance Delist Haberleri Gelmeye Devam Ediyor!

Bu Üç Altcoine Yatırım Yapan Yandı! Piyasalarda GRS, MAS ve GO belirteçleri ile işlem gören altcoinlerin Binance tarafından liste dışı bırakılacağının açıklanmasının ardından kripto para yatırımcıları büyük endişeler yaşamaya başladı. Son dönemde birçok farklı projenin borsadan çıkarılmasıyla yatırımcıların kayıplarında da ciddi bir artış olduğu gözlemleniyor. Son zamanlarda Binance bu faaliyetlerine hız vermesinde özellikle Terra’nın yaşadığı çöküş ve piyasa belirsizlikleri en temel neden olarak görülüyor.

Binance tarafından söz konusu projelerin delist edilmesine dair yapılan açıklamada, projelerin beklenen standartları karşılamadıkları ve her varlığın periyodik olarak incelendiği aktarıldı. Belirlenne bu standartları karşılamadığı tespit edilen coinlerin ise delist süreçlerinin yapılmaya devam edeceği mesajları da verildi. Delist nedenleri arasında ekibin proje taahhüdü, işlem hacmi ve likidite, ağ – akıllı sözleşme stabilitesi gibi birçok temel unsur yer alıyor.

Bu Üç Altcoine Yatırım Yapan Yandı!

Bitcoin’de Son Durum Ne?

Kripto paraların atası ve piyasa değeri ile lideri konumunda yer alan Bitcoin (BTC), 20 bin doların altına yeniden gerileyerek kritik eşiğe dayandı. Son 24 saat içinde hafif bir değer kazanan Bitcoin, 1 Haziran Cuma gününde 19 bin dolar seviyelerinden işlem göremeye devam ediyor. Yaşanan bu sert düşüşler ve sürekli büyük borsalardan kripto paralara ilişkin gelen delist haberleri yatırımcıları endişelendirmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH) Kaç Dolar?

Bitcoin’in hemen ardından gelen piyasaların gözde kripto para birimi ETH ise bin dolar bandında ilerlemeye devam ediyor. 1.000 doların altına düşme sinyalleri ile dikkat çeken Ethereum, son bir günde değer kazanarak hafif yükseldi. Ancak piyasalarda görülen bu sert düşüşler yatırımcıları endişelendirmeye devam ediyor. Kripto para piyasalarının genelinde ise küresel bazı ekonomik unsurlar ve belirsizlikler nedeniyle düşüş yaşanmaya devam ediyor.

Add a Comment