Cardano Kurucusundan Kripto Para Piyasası Değerlendirmesi

Cardano Blockchain ağının kurucusu olan Charles Hoskinson, son dönemde kripto para piyasalarında yaşanan olaylar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Charles Hoskinson, büyük kripto para birimlerinin birkaç çöküşten geçmek zorunda olduğunu belirtti.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson’dan Kripto Piyasası Açıklaması

Bitcoin’in ardından piyasa değeri bakımından en büyük ikinci Blockchain şirketi olan Ethereum’un kurucu ortaklarından Charles Hoskinson, daha sonrasında Ethereum’dan ayrılarak kendi şirketi olan Cardano’yu kurmuştu.

cardano kurucusundan kripto para piyasasi degerlendirmesi 2

BTCHaber olarak yerinde takip ettiğimiz Web Summit teknoloji konferansında açıklamalarda bulunan Charles Hoskinson, süreç içinde pek çok kripto şirketinin çöktüğünü belirtti. Hoskinson açıklamasında, hayatını devam ettiren protokoller “düşmanca bir yük altında esnek” davranmayı başaran şirketler oldu. Sözlerine açıklama getiren Hoskinson şu ifadeleri kullandı:

Çünkü bugün zirvedesin, zirvede kalacağının hiçbir zaman garantisi olmayacağı için sürekli olarak zirvede kalamazsın. Büyük kripto para birimleri de bu süreçleri yaşayarak birkaç çöküş dönemi geçirmek durumunda Bir doların altında bir değerlemeye sahipken Bitcoin alımları gerçekleştirdim ve sonrasında Bitcoin’in fiyatı artmaya başladı. Bitcoin bugünlerde 20.000 dolar seviyesinde yer alıyor.

Kaynak : BTCHaber

Add a Comment