Coinbase, Avustralya’daki Hizmetlerini Genişletecek 

Kripto para borsaları artan rekabet ortamında faaliyetlerini genişletmek için çalışmalarını hızlandırmış durumda. Son dönemde kripto para borsaları çalışmalarını sınır ötesine taşıyor. Bu kez Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası Coinbase, yerel bir varlık ve perakende kripto yatırımcıları için güncellenmiş bir hizmet paketi başlatarak, Avustralya’daki hizmetlerini genişletecek.  

Coinbase, Faaliyetlerini Avustralya Genişletmeye Karar Verdi

Kripto para borsası Coinbase, kripto yatırımcıları için güncellenmiş bir hizmet paketi başlatarak Avustralya’daki hizmetlerini genişletecek ve kurumsal ürünlerin yakında takip edilecek.

coinbase avustralyadaki hizmetlerini genisletecekwe

Coinbase’in uluslararası ve iş geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Nana Murugesan, yaptığı açıklamada, ayı piyasalarında inşa etmenin boğa koşusu sırasında büyük zaman kazandırdığını ve yerel piyasada gördüklerine güvendiğini söyledi. 

Nana Murugesan, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı: 

Avustralya kesinlikle APAC bölgesindeki ağırlığının çok üzerinde, kesinlikle küresel düzeyde ve gelir katkısı açısından, ne yapacağı konusunda oldukça iyi hissediyorum. 

Son olarak hatırlatmak gerekirse kısa süre önce Coinbase Hollanda merkez bankası De Nederlandsche Bank (DNB) tarafından düzenleyici onay almıştı. Coinbase yaptığı açıklamada Coinbase’in Hollanda’da kayıt alan ilk kripto borsası olduğunuda belirtmişti. 

Kaynak : BTCHaber

Add a Comment