Coinbase’den 48.000 Bitcoin (BTC) Taşındı

Kripto para piyasalarındaki dalgalanma devam ederken borsalar arası kripto transferleri de artarak devam ediyor. Son olarak Güney Koreli Blockchain analiz şirketi CryptoQuant‘ın analizine göre 48.000 Bitcoin (BTC) kripto para borsası Coinbase’den çıkarıldı. Bu fiyatın yukarı yönlü hareket edeceğine yönelik soru işaretleri oluşturdu.

Coinbase'den 48.000 Bitcoin (BTC) Taşındı

Coinbase’den Çıkarılan 48.000 Bitcoin (BTC) Dikkat Çekti

Güney Koreli analitik şirketi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, ABD merkezli en büyük borsa olan Coinbase’den büyük miktarda Bitcoin çekildiğini gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı. Paylaşım sonrası dikkatleri çeken meblağ akıllara “acaba Bitcoin yükselecek mi?” sorusunu getirdi.

Bununla birlikte paylaşımda tüm bu kriptoların finansal kurumlar tarafından kaydırıldığını belirtildi. Bu, mevcut BTC/USD döviz kurunda yaklaşık 1 milyar dolara tekabül ediyor.

Ayrıca, Ekim ayından bir tweet ile birlikte, finansal kurumların Bitcoin’e yatırım yapması sonra Bitcoin fiyatının önemli bir artış gösterdiğini gösteren bir ekran görüntüsü de eklendi. Tüm bu gelişmeler ile birlikte Bitcoin’in (BTC) fiyatının yükselmesi ekleniyor. Bitcoin’in güncel fiyatı ise 19.183 dolar seviyesinde.

Kaynak : BTCHaber

Add a Comment