David Gokhshtein, XRP’nin Düşüşü Hakkında Konuştu

PAC Protokolü CEO’su ve önde gelen kripto destekçisi David Gokhshtein, Twitter hesabı üzerinden yaptığı yorumlar ile sık sık gündeme geliyor. Kısa süre önce meme kripto para birimleri Dogecoin’in önemini vurgulamıştı. David Gokhshtein, ayrıca kriptoların son zamanlarda kullanıcıları kripto dünyasına çekmeye devam edeceğini de söylemişti.

David Gokhshtein, XRP’yi Değerlendirdi

XRP’nin son üç gündeki fiyat hareketinin ortasında, Gokhshtein Media’nın kurucusu ve kripto meraklısı David Gokhshtein, ” değer düşüklüğü olan bir şey aradığını ve bu nedenle XRP’ye 1000 dolar koymayı düşündüğünü” söyledi. David Gokhshtein söz konusu açıklamayı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı:

Gokhshtein , Ripple’ın muhtemelen mahkemede SEC’e karşı kazanmasının önemini vurguladı. Ayrıca, halihazırda elinde bulundurduğu XRP çantalarına daha fazla para eklemeyi düşündüğünü de belirtti. Bunun nedeni, fiyatı patlamadan önce genellikle daha fazla XRP satın almak istemesidir.

XRP, 28 Eylül’de 0,43 dolardan toparlandı ve düşüşlerde satın alma duyarlılığında bir geçiş olduğunu gösterdi.

Son olarak XRP’nin son durumuna bir göz atalım. Haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0,443546 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : BTCHaber

Add a Comment