Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! 13 Temmuz

Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Wall Street Yatırımcıları ve Bloomberg Uzmanları Kriptoda Neler Olacağını Açıkladı!

Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Kripto para piyasalarında düşüş eğilimi devam ediyor. Son yatırımcıların yaşadığı büyük kayıplar dikkat çekiyor. Analistler ise önümüzdeki dönem için yatırımcıları uyarıyor! İşte detaylar…

Kripto para piyasalarında çöküşün devam edeceğine dair beklentiler kripto para piyasalarını resmen altüst etti. Bloomberg’in piyasa uzmanları ile yaptığı anketin sonuçları piyasalarda gerilim dozunu bir hayli arttırdı. Özellikle son dönemde görülen çöküş eğilimi, başta Bitcoin gibi piyasa değeri ile lider konumdaki kripto varlıkları etkilerken, tüm piyasalarda kötü bir grafik izlenmeye devam ediyor. Uzmanların beklentileri ise çöküşün devam edeceği yönünde. 2022 yılında artan belirsizlik hali sonrasında çöküş eğiliminin de hızlandığı görülüyor. Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini!

Kripto Paralarda Uzmanlar Düşüş Bekliyor!

ABD merkezli önemli medya kuruluşlarından Bloomberg, Wall Street yatırımcıları ile yeni bir anket gerçekleştirdi. Anketin sonuçları ise kripto para yatırımı olanlar için pek de iç açıcı değil. Kripto para piyasasına yönelik beklentilerin kötümser olduğuna işaret eden anket sonuçları nedeniyle yatırımcılar da tedirginliğini koruyor. MLIV Pulse anketine katılan kişilerin yarıdan fazlasının beklentisi ise Bitcoin’in daha da düşebileceği yönünde. Bitcoin’de bir süredir devam eden düşüş eğiliminin katlanarak devam etmesi beklendiği ifade ediliyor.

Yapılan anketin sonuçlarına göre, 950 kişiden oluşan katılımcıların yüzde 60’ı Bitcoin’in değerinin yaklaşık yarısını kaybedeceğini aktarıyorlar. Düşüş eğiliminin 30 bin dolara çıkmasından daha muhtemel olduğu belirlendi. Katılımcıların yüzde 40’lık bir kısmı ise Bitcoin (BTC) için beklentilerini olumlu tutarak değerinin artabileceğine işaret etti.

Bitcoin 10 Bin Dolara Gerileyebilir!

Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Bloomberg anketine katılanların büyük bölümü Bitcoin’in 10 bin dolar seviyelerine kadar düşmesinin, 30 bin dolara kadar çıkmasından daha olası olduğu aktarıldı. Katılımcıların yüzde 60’ının bu görüşte olması ise dikkat çekiyor. Kalan yüzde 40’lık kısım ise değer artışı bekliyor. Buna ek olarak yüzde 28’lik bir kısım ise kripto para piyasasının gelecek vaat ettiğine güven duyduğunu belirtti. Yüzde 20’si ise bu varlıkların değersiz olduğu yönünde görüş bildirmeye devam ediyor.

NFT’ler Yatırım Aracı Olarak Değerlendirilmedi!

Kripto paralar hala piyasalar için bir tartışma konusu olurken, NFT olarak tanımlanan varlıklar ise son dönemde tartışma yaratan bir yatırım alanı olarak dikkat çekti. Bitcoin’e yönelik net fikir sağlanmasa da NFT’ler konusunda katılımcılar ortak bir karara vardı. Katılımcıların çok büyük bir bölümü NFT’leri sanat projeleri ya da statü göstergeleri olarak değerlendiriyor. Sadece yüzde 9’luk bir kısım ise bu alanı yatırım aracı olarak görüyor.

Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini!

Düşüş Beklentisi Öne Çıktı!

Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Yatırımcılar için ciddi tehlikelerin olduğuna işaret eden Tribe Capital ortağı Jared Madfes, dünya genelindeki mevcut durum nedeniyle sadece kripto açısından değil, pek çok farklı konuda endişe duymanın kolay olduğuna işaret etti. Bitcoin’deki düşüş beklentisinin inşaların piyasalara yönelik doğal bir kaygı duymalarının bir sinyali olarak değerlendirilmesi gerektiği ifade edildi.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Dev Kurumdan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! 13 Temmuz Çarşamba gününde Bitcoin (BTC) fiyatı kötü seyretmeye devam ediyor. 19 bin dolar seviyelerine gerileyen Bitcoin, zaman zaman bu seviyenin üzerini test etse de kalıcı olamıyor. Uzmanların beklentisi ise düşüşün daha da devam edeceği yönünde.

Wall Street yatırımcıları ile yapılan Bloomberg anketinde de yer verildiği üzere Bitcoin ve kripto paralara karşı güven bir hayli azalmış durumda. Çoğu yatırımcının yatırım aracı olarak değersiz görmesi de dikkat çeken bir diğer unsur olmuştur. Kripto para piyasalarında hafta ortası itibariyle de düşüş eğilimi sürüyor.

Add a Comment