EthereumPoW (ETHW) Listeleme için Çağırıda Bulundu

Ethereum Blockchain ağının Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişini reddeden bir grup geliştirici tarafından hayata geçen EthereumPoW (ETHW), yeni bir çağrı ile gündeme geldi. Proje, her ne kadar ilk etapta destek toplamayı başarsa da bu desteğin arkası pek gelmedi. Bunun üzerine listeleme sayılarını artırmak için yeni bir yöntem deneyen proje, Twitter üzerinden startup’ları ve borsaları ETHW coin’i listelemeye çağırdı.

EthereumPoW (ETHW) Listeleme için Çağırıda Bulundu

EthereumPoW, Borsalara ETHW Listelemesi için Çağrıda Bulundu

Ethereum Blockchain ağının PoW olarak hayatına devam etmek için kendisini fork’layan EthereumPoW, kendisini yeni destekçiler aramak için çalışmalarına devam ediyor. Her ne kadar PoW destekçileri tarafından bir raddeye kadar desteklense de tüm DeFi ekosisteminin PoS’a geçmesi ile birlikte elinde sadece ETHW kalan projenin işi ne yazık ki oldukça zor.

Bu noktada yeni bir çözüm aramaya çalışan proje, platformlardan listeleneme talep etti. Twitter’da EthereumPoW (ETHW) için paylaşılan bir açıklamaya göre, EthereumPoW ekosistemi hızlı bir yapım aşamasında. Ek olarak ETHW merkezli ürünlerin ilk ekosistem dizininde yer almak için Web3 ekiplerine çağırıda bulunan proje, ekiplerin amaçlarını anlatmalarını istedi.

Ek olarak proje dolandırıcılara karşı EthereumPoW (ETHW), katılımcılarını yalnızca ana ve resmi Twitter hesaplarından bilgilendirme yapacakları konusunda uyardı.

Kaynak : BTCHaber

Add a Comment