ICRYPEX Borsası Bitcoin Hediye Ediyor

Kripto yatırımcılarına dev kampanya: ICRYPEX borsası herkese Bitcoin hediye etmeye başladı!

ICRYPEX Borsası Bitcoin Hediye Ediyor, Kripto para piyasasındaki belirsizlik devam ederken, yatırımcılar popüler borsaların kampanyalarını da yakından takip ediyor. ICRYPEX kripto para borsası, yeni bir duyuru yaptı ve platforma kazandırılan her kullanıcı için Bitcoin ödülü dağıtacağını açıkladı. BTC kazanmak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği kampanyanın detayları belli oldu…

Kripto para dünyasında önemli gelişmeler yaşanırken, en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı dikkat çekiyor. Son dönemde yeniden yükseliş hamlesiyle yatırımcılarını heyecanlandıran BTC, geride kalan son 3 iş gününde ise konsolide olmaya başladı. ABD Merkez Bankası FED’in faiz kararından sonra BTC boğalarının desteği ile hızlı bir yükseliş hareketi görülmüştü. Bunun akabinde kripto para piyasasının yeniden boğa trendine girmeye başladığından bahseden analistlerin sayısı da artmıştı. Kripto kışının bitmesini bekleyen ve ciddi rallilerle yüksek miktarda getiri hedefleyen kripto para yatırımcılarını ilgilendiren bir haber gündeme geldi.

ICRYPEX Borsasından Ses Getiren Kampanya

Kripto para sektöründe adından söz ettirmek isteyen borsalar arasında da ciddi bir rekabet ortamı yaşanıyor. Dünyanın en çok kullanılan ve geniş işlem hacmine sahip borsaların yanı sıra az sayıda kullanıcısı olan platformlardan da yatırımcıların yüzünü güldüren kampanyalar geliyor. Türkiye’nin en popüler kripto para borsaları arasında adından sık sık söz ettiren ICRYPEX platformu yeni bir duyuru ile gündeme geldi. ICRYPEX resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda popüler kripto para alım satım platformunun yeni bir kampanya başlattığı belirtildi.

ICRYPEX şirketi, yeni kampanyası kapsamında borsaya üye olması için arkadaşını getiren kullanıcılara Bitcoin ödülü vereceğini açıkladı. Durduğu yerden BTC kazanmak isteyen kripto para yatırımcılarını heyecanlandıran bu duyuru şimdiden kripto para topluluğunda ses getirmeyi başardı. Her geçen gün daha fazla kişinin tercih ettiği bir borsa haline gelen ICRYPEX, yeni müşteriler kazanmak için çok çarpıcı bir kampanyaya imza attı. Bitcoin ödüllü bu kampanyanın detaylarına göre ICRYPEX borsasına tanıdığını getiren her kullanıcı yeniden BTC hediyesi alma fırsatından yararlanabilecek.

ICRYPEX Borsasına Gelene BTC Hediyesi

En uygun koşullarda BTC yatırımı yapmak isteyenler, kripto para dünyasında güvenilir ve lisanslı borsaları araştırıyor. Türkiye merkezli güvenilir kripto para alım satım platformlarından biri olan ICRYPEX borsası da Bitcoin hediye ettiği kampanyası ile adından söz ettirmeyi başardı. ICRYPEX’in basında geniş yankı bulan kampanyası aynı zamanda sosyal medyada da çok konuşuldu. Bu kampanya sadece bireysel tüketiciler ile sınırlı kalmadı. Aynı zamanda internet sitesi sahipleri de kendi referans kodları ile ICRYPEX platformuna yeni üye kazandırma imkanına sahip olabiliyor. ICRYPEX borsasına yeni müşteri kazandıran her kullanıcı ve web sitesi sahibi, getirdikleri her yeni üye için BTC hediyesi alabiliyor.

Kripto para piyasasında son dönemde durgunluk yaşansa da ICRYPEX borsası sayesinde hediye BTC ödüllerinden hemen faydalanmak mümkün oluyor. ICRYPEX kripto para alım satım platformunun resmi web sitesi üzerinden bu ses getiren kampanya hakkında açıklamalar yapıldı. Söz konusu duyuruda bir kişinin kazanabileceği en yüksek hediye BTC miktarının 10 bin TL olacağı ifade edildi.

Davet Ettiğiniz Her Arkadaşınız İçin Bitcoin Ödülü

ICRYPEX borsasına kendiniz üye olduğunuzda anında 30 TL hediye alırsınız. Bir arkadaşınız sizin aracılığıyla borsaya üye olduğunda 20 TL, arkadaşınızın arkadaşı üye olduğunda ise 10 TL daha kazanırsınız. ICRYPEX kripto ödül kampanyası bununla da sınırlı kalmıyor. ICRYPEX borsasına üye yaptığınız arkadaşınızın arkadaşının arkadaşı üye olduğunda bile siz 5 TL kazanma şansınız devam ediyor. ICRYPEX borsasının kampanyasına göre üye olan tüm arkadaşlarınız ve bunların sayısı kadar ödülü katlama imkanı bulunuyor.

Add a Comment