Kripto Paralar Yükselişe mi Geçti? 25 Haziran

Bitcoin ve Ethereum’da Hafta Sonu Hareketliliği Görülüyor! Kripto Paralar Yükselişe Mi Geçti? Uzmanlar Hafta Sonu Bu Altcoinler Takip Edilecek!

Kripto Paralar Yükselişe Mi Geçti? Bitcoin yüzde 2’nin üzerinde değer artışı ile son 24 saate değer kazandı. 21 bin dolar seviyesinin üzerinde seyreden Bitcoin’i, Ethereum yüzde 7’lere varan değer artışı ile takip ediyor. Bir süredir sert düşüşlerin yaşandığı piyasalarda uzmanlar ise hafta sonu için bazı altcoinlere dikkat çektiler. Peki, kripto paralar ne zaman yükselecek? İşte kripto paralarda son durum…

Hafta sonu kripto paralarda yeni bir hareketlilik görülmeye başladı. Son dönemin en kötü seviyelerini gören kripto paralarda kayıplar dikkat çekmişti. Piyasaların lider kripto para birimi olan Bitcoin, yaptığı son hareket ile 21 bin 500 dolar seviyesine dayanmış durumda. Ethereum ise benzer bir değer artışı ile 1.200 doların üzerinde hareketini Cumartesi günü itibariyle sürdürmeye devam ediyor. Uzmanlar ise bu hafta sonu itibariyle 10 farklı altcoin projesinde yaşanacak yeni gelişmelere işaret ettiler. Kripto yatırımcıları için piyasalardaki yüksek risk faktörü ve belirsizlikler ise devam ediyor.

Hafta Sonu Bu Altcoinler Takip Edilecek!

Geçtiğimiz hafta boyunca kripto paralarda inişli çıkışlı bir seyir izlenmeye devam etti. Son haftalarda iyice artan çöküş eğilimi sonrasında birçok kripto projesinde ise yeni gelişmeler takip edilecek. Hafta sonu itibariyle takip edilecek bu gelişmeler ile yatırımcıların yeni stratejilerini belirlemeleri bekleniyor.

Piyasalarda hafta sonunda yakından takip edilecek projelerden ilki OceanLand (OLAND) oldu. Mainnet lasmanı yapacak projenin piyasa hareketi takip edilecek. Hotbit ise borsadaki USDT, USDC ve SHIB yatırımcılarına KRYZA Network (KRN) dağıtımı gerçekleştirmesi bekleniyor. Yakından takip edilen projelerden bir diğer ise SUBX Finance Lab (SFX) olacak. AvatarNFT halka açık satışını gerçekleştirmesi ile dikkat çekiyor. Hafta sonu itibariyle takip edilecek daha birçok farklı proje için kripto piyasalarında hafta sonu yeni gelişmeler yaşanması bekleniyor.

Kripto Paralar Yükselişe Mi Geçti?

Kripto Paralar Yükselecek Mi?

Kripto Paralar Yükselişe Mi Geçti? Kripto para piyasalarında sert düşüşler sonrasında yeniden yükselişin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Resesyon endişesinin kısmı olarak azalmasının ardından risk iştahı artsa da kripto paralar hafif bir yükseliş eğilime başladı. Bitcoin ve Ethereum’da başlayan yukarı yönlü hareket ise dikkat çekiyor. Son hafta itibariyle fiyatında inişli çıkışlı bir seyir izlenen kripto paralarda yeni seviyeler merak ediliyor. Düşüşün ise daha ne kadar devam edeceği merak ediliyor.

Piyasaların lider konumdaki iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum’da yukarı yönlü hafif bir hareket görülmeye devam etse de risk faktörü öne çıkmaya devam ediyor. Hafta sonunda takip edilecek yeni altcoin projeleri ve haber akışına göre fiyatların yeniden oluşması bekleniyor. Önümüzdeki hafta itibariyle de kriptolarda ne yönde bir hareket olacağı merak ediliyor.

Kripto Piyasalarda Son Durum Ne?

Kripto Paralar Yükselişe Mi Geçti? Kripto para piyasalarında hafta sonu hareketliliği yakından takip ediliyor. Bitcoin 25 Haziran Cumartesi gününde 21 bin 485 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Uzun süren düşüş eğilimi sonrasında yaşanan bu toparlanma eğilimi ise birçok yatırımcıyı memnun etti. Ethereum (ETH) fiyatı ise BTC’ye göre daha güçlü bir değer kazancı ile son bir gün içinde değer kazandı. 1.234 dolar seviyesine gelen Ethereum, yeni haftada piyasalardan gelecek haberlere göre şekillenmesi bekleniyor.

Popüler diğer altcoinlerde ise görünüm riskli. XRP 0,37 dolar seviyesinden işlem görürken, ADA 0,50 dolar seviyesine geldi. SOL ise 42 dolar bandından ilerlemeye devam ediyor. Kripto piyasalarda belirsizlikler ve risk faktörü ise devam ediyor.

Add a Comment