Kripto Paralarda Son Durum Ne? 25 Temmuz

Binance CEO’su Kripto Tahminini Açıkladı! Kripto Yatırımcıları Bu Tahmine Bakmadan İşlem Yapmasın! Kripto Paralarda Son Durum Ne?

Kripto Paralarda Son Durum Ne? Kripto para piyasaları kritik seyretmeye devam ediyor. Son olarak Tesla’nın elindeki BTC varlıklarının yüzde 75’ini satmasının ardından görülen düşüş dikkat çekmişti. Binance CEO’su ise gecikmedi! İşte kripto paralarda son durum…

Dünyanın işlem hacmi ve piyasa değeri ile lider kripto para borsalarından biri olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Kripto para piyasalarında yükseliş görünümünü güçlü şekilde teyit edilmesinin ardından yatırıcıların ne yönde pozisyon alması gerektiğine dair değerlendirmelerde bulundu. Kripto endüstrisinin lokomotiflerinden biri olan Binance’in lider isminden gelen açıklamalar, kripto paralar için son derece riskli olan 2022 yılına dair beklentiler ortaya çıktı.

Kripto Para Alanı İçin Yükseliş Tahmini!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para piyasalarında yükseliş görünümünün güçlü bir şekilde teyit edildiğine dair kritik açıklamalarda bulundu. Son dönemde kripto piyasalarında başarısız projeler nedeniyle kötü bir izlenim yaratıldığının altını çizen Zhao, kripto endüstrisindeki net kullanıcıların ve kurumların büyümeye devam ettiğinin altını çizdi. Krizden kurtulan şirketlerin daha büyük ve güçlü organizasyonlara dönüştüğü örneğini gösteren Changpeng Zhao, piyasaların iki lider varlığı olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarının 22 bin dolar ve 1.500 dolar gibi kritik psikolojik seviyelerin üzerine hızla yükselmesiyle geçtiğimiz hafta itibariyle güçlü bir toparlanma yaşadığını kaydetti.

Kriptoda korku ve açgözlülük endeksinin ise aşırdan korkuya doğru sıçrama yaşadığını ifade eden Zhao, FED yetkililerinin Temmuz ayında 75 baz puanlık bir faiz artışını desteklemelerinin, piyasaların yükselişe geçmesini desteklediğini ifade etti. Kriptoda görülen son dönemdeki riskli hareketlerin ise bir süre daha devam etmesi bekleniyor.

Analistler Kriptoda İyileşmeleri Değerlendirdi!

Kripto Paralarda Son Durum Ne? Kripto piyasalarında kritik değerlendirmeleri ile dikkat çeken analistlerden Michael Van de Poppe, Rekt Capital ve PlanB ve diğer birçok analist, Bitcoin (BTC) için önemli değerlendirmelerde bulundular. 200 haftalık kilit hareketli ortalama 22.8 bin doların üzerinde kalırsa yükseliş rallisinin doğrulanabileceği aktarıldı. 23 bin dolar seviyesinin üzerien yükselen BTC fiyatının, 28 bin dolar üzerine çıkmasının da muhtemel olduğuna dair görüş bildirdiler.

Ethereum cephesinde ise Vitalik Buterin’in Paris’te Ethereum Topluluk Konferansı kapsamında yeni yol haritasını açıklamasının ardından, Ethereum’un birleşiminden sonra deflasyonist olacağını doğruladı. Dolaşım arzında azaltmaya gidilmesinin ise doğru ortamda fiyatları artıracak bir unsur olarak değerlendirildi.

Kripto Paralarda Son Durum Ne?

Kripto para piyasalarında lider varlıklar olan Bitcoin ve Ethereum, hafta kapanışında düşüş eğilimine yeniden başladı. Tesla’nın elinde tuttuğu Bitcoin varlıklarının yüzde 75’inin satılmasının ardından gelen aşağı yönlü hareket dikkat çekmişti. Benzer bir durum Ethereum fiyatlarında da görülüyor.

Yandan piyasaların önde gelen altcoinlerinden Ripple (XRP) 0,35 dolar seviyelerinden işlem görürken, Cardano (ADA) fiyatı ise 0,48 dolar ile işlem görmeye devam ediyor. Dogecoin (DOGE) fiyatında ise son görünümde 0,068 dolar seviyesi takip edildi.

Bitcoin (BTC) Kaç Dolar?

Bitcoin (BTC) hafta sonunda kritik seyretmeye devam ediyor. Yeni güne 22 dolar seviyesinin hemen üzerinde başlayan BTC, düşüş eğilimini sürdürüyor. Kısa bir süre önce yukarı yönlü gelişen hareket yerini artan riskler nedeniyle tekrardan düşüşe bıraktı.

Kripto Paralarda Son Durum Ne?

Ethereum (ETC) Ne Kadar?

Piyasa değeri ile ikinci sırada yer alan Ethereum (ETH) ise 1.500 dolar seviyelerinde hareket etmeye devam ediyor. Kritik seviyenin aşılması halinde yeni haftadan itibaren yön arayışının başlayacağı tahmin ediliyor.

Add a Comment