Kripto Yatırımcıları İçin Önümüzdeki İki Ay Kritik 29 Haziran

Coinbase Yöneticisi ve 2 Uzman Açıkladı: Kripto Yatırımcıları İçin Önümüzdeki İki Ay Kritik! Bitcoin’de En Kötü Senaryo Kapıda!

Kripto Yatırımcıları İçin Önümüzdeki İki Ay Kritik. Kripto para piyasalarında son dönemin en kötü senaryoları yaşanmaya devam ediyor. 2022 yılında Bitcoin başta olmak üzere kripto piyasalarda görülen çöküş dikkat çekiyor. Konunun uzmanı isimlerden kritik değerlendirmeler geldi. Coinbase yöneticisi ve iki uzman tarih verdi! Bitcoin ne kadar düşecek? İşte detaylar…

Geçtiğimiz yıl sonuna doğru tüm zamanların en yüksek seviyelerine gelerek rekor kıran Bitcoin, takip eden aylarda ve 2022 yılının ilk yarısında çok kötü bir performans izledi. Geçtiğimiz yıla kadar küresel kripto para borsası Coinbase’in yönetim kurulunda görev alan Tom Loverro, altcoin ve Bitcoin’lerde yaşanan geri çekilmeleri değerlendirdi. Piyasaların yaşanan bu kötü gidişatı nasıl aşacağına dair görüşlerini bildirdi. Öte yandan konunun uzmanı iki analistten ise Temmuz ve Ağustos aylarına işaret eden açıklamalar geldi. En kötü senaryo geliyor olabilir.

Kripto Paralar Ne Zaman Yükselecek?

Kripto para piyasalarının ne zaman toparlanmaya başlayacağına dair görüş bildiren Loverro, 2022 Haziran ayında 20 bin dolar seviyelerinin altına kadar inen Bitcoin için değerlendirmelerde bulundu. Çoğu uzmana göre BTC’nin daha da gerileme ihtimalinin görülmesi piyasalarda ciddi bir endişe yaratmaya devam ediyor. Piyasa değeri ile en güçlü kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase’in eski yönetim kurulu üyelerinden Tom Loverro, 2022 yılında kripto paralar için zorlukların arttığına işaret etti. Loverro’ya göre bu seviyelerin de altına düşüş yaşanabileceği yorumu dikkat çekiyor.

Kripto paralarda 2023 yılına kadar düşüş eğiliminin devam edeceğine dair görüş bildiriliyor. Gelecek yılın ikinci yarısına kadar devam etmesini beklendiğini açıklayan Loverro, bu tarihten sonra ancak bir toparlanma görülebileceğine dikkat çekti. Kripto paraların yaptığı zirveden düşmesinin yaklaşık 12 aylık bir süreci içinde barındırdığına dikkat çeken Loverro, aynı süreler ile yükselişin de başlayabileceğinin altını çizdi.

Kripto Piyasalar Henüz Dibi Görmedi!

Kripto Yatırımcıları İçin Önümüzdeki İki Ay Kritik. Piyasaların hala tam anlamıyla dibi görmediğini söyleyen Loverro, sektörde hakim olan FUD, yatırımcıları meşgul etmeye devam ettiğini söyledi. Bireysel yatırımcılar piyasada hala yenilik ve içme arayışı içinde olduklarını izlenimi yaratıyor. Loverro’ya göre yatırımcıların takip eden 30 – 36 aylık dönem için kripto piyasalardaki olumsuzluklara karşı güçlü bir duruş sergilemeleri gerektiği aktarıldı.

Kripto Yatırımcıları İçin Önümüzdeki İki Ay Kritik

Uzman İsim Kripto Paralar İçin Tarih Verdi!

Kripto Yatırımcıları İçin Önümüzdeki İki Ay Kritik. Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere piyasa değeri ile öne çıkan kripto para birimlerine karşı temkinli hareket edilmesi gerektiği aktarılıyor. Bitcoin’den sonra piyasa değeri en büyük ikinci para birimi olan Ethereum, 1.000 doların altına inişiyle ciddi bir korku yarattığı kaydediliyor. Pangea Fund kurucularından Daniel Cheung, Temmuz ve Ağustos’un kripto para birimi için en kötü aylar olabileceğine inandığını aktardı.

Piyasalarda sert düşüşlere hazır olunması gerektiğini ifade eden uzmanlara göre takip eden iki aylık süreç içinde en kötü senaryoların görülebileceği aktarılıyor. Kripto para piyasalarında uzun bir süre daha risk faktörünün yüksek bir şekilde devam edeceği aktarılıyor.

Bitcoin ve Ethereum Ne Kadar?

Kripto para piyasalarında son durum ise yakından takip ediliyor. 29 Haziran 2022 itibariyle lider iki kripto para biriminin fiyatlarında kötü görünümler devam ediyor. Bitcoin (BTC) 20 bin dolara kadar gerilerken, Ethereum (ETH) fiyatı ise 1.130 dolar seviyelerinden işlem göremeye devam ediyor. Uzmanların genel görüşü ise kripto para piyasalarında bir süre daha aşağı yönde hareketlerin devam edebileceği şeklinde. Diğer pek çok altcoinde de benzer seviyeler görülmeye devam ediyor.

Add a Comment