Kripto Yatırımcıları Pişman Olabilir! 23 Haziran

Bitcoin’de Görülecek Yeni Dip Seviyesine İlişkin Ustasından Dev Tahmin! Kripto Yatırımcıları Pişman Olabilir!

Kripto Yatırımcıları Pişman Olabilir! Bitcoin’de kritik seviyeler görülmeye devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının yaşanan çöküş sonrasında endişeleri iyice artmış durumda. İsabeti piyasa tahminlerinin sahibi Capo of Crypto ise Bitcoin hakkında korkutan seviyeleri açıkladı! Bitcoin’de yeni dip seviyesi ne? İşte detaylar…

Kripto para piyasaları FED kararları, resesyon beklentisi ve küreselde görülen risk faktörü sonrasında kan kaybetmeye devam ediyor. Riskli yatırımlardan kaçınan birçok yatırımcı kripto paralardan çıkıyor. Piyasa tahminleri ile daha önce altcoinler ve Bitcoin hakkında tahminleri dikkat çeken Capo of Crypto ise Bitcoin’de yeni dip seviyelerinin görüleceğine işaret etti. Analistlerin de düşüş beklentilerini sürdürmelerinin ardından piyasalarda yaşanan kayıpların hızlandığı görülüyor. Birçok uzmana göre kripto para yatırımları ise şu an için son derece riskli bir yapıya sahip.

Bitcoin’de Yeni Dip Seviyesini Açıkladı!

Piyasa değeri ile lider kripto para birimi olan Bitcoin hakkında kritik tahminler gelmeye devam ediyor. Kripto para piyasalarındaki gerilemeyi doğru tahmin eden Capo, Bitcoin için yeni öngörülerini paylaştı. Piyasadaki kan kaybının devam edeceğine işaret eden analist, Bitcoin için belirli bir hedefinin lduğunu açıkladı. Bitcoin (BTC)’in şu anki fiyatının yaklaşık olarak yüzde 17 oranında daha aşağısında bir orana dikkat çekiyor.

BTC’nin göreceği dip seviyesini 16 – 17 bin dolar arası olarak açıklayan uzmana göre, yerel dip oluşumu yaşanabileceğine dikkat çekildi. Geçtiğimiz hafta sonu itibariyle 20 bin doların altına kadar gerileyen Bitcoin, piyasalarda yer alan birçok altcoinde de düşüşlerin tetiklenmesine neden oluyor.

Kriptoda Hafta Sonundan Önce Yeni Dipler Görülebilir!

Kripto Yatırımcıları Pişman Olabilir! Yeni analizleri ile dikkat çeken Capo, zaman çizelgesine göre kripto para piyasalarında hafta sonundan önce yeni diplerin görülebileceği aktarıldı. Ethereum (ETH) için de hafta başında aşağı yönlü hedef koymasının ardından dikkat çeken seviyeler açıklandı.

Ethereum fiyatına ilişkin de dip seviyesine dikkat çeken Capo, ETH’nin yaklaşık 750 dolara kadar düşebileceğinin altını çizdi. Mevcut seviyenin yaklaşık olarak yüzde 30 altında olan bu seviyenin de gündeme gelmesi kripto yatırımcılarını endişelendiriyor. Henüz dip oluşumunun oluşmadığına dikkat çeken analist, 5 dalganın 5’inin de tamamlanmasıyla yeni destek bölgesi olarak 700 – 800 dolar seviyesinin ETH için mümkün olacağına işaret etti.

Kripto Yatırımcıları Pişman Olabilir!

Bitcoin (BTC) Kaç Dolar?

Bitcoin hakkında dip hedeflerinin açıklanmasının ardından güncel piyasa durumu ise merak ediliyor. Mevcut formasyonda 23 Haziran Perşembe gününde hafif bir değer kazanan Bitcoin, 20 bin dolar seviyelerindeki hareketine devam ediyor. Fiyatında sert geri çekilmelerin yaşanmasının ardından gelen bu yeni seviyenin ise kalıcı olmadığına dair güçlü ipuçları paylaşılıyor.

Capo tarafından yapılan teknik analizlere göre BTC’nin birikim aşamasına geçmeden önce takip eden günlerde hedeflediği seviyenin yakınlarına inmesini beklediği aktarılmıştı. Şu andaki piyasa yapısının 2018 yılında görülen ayı piyasasını andırdığı ve 30 bin dolar seviyesinin kırıldıktan sonra yüzde 50’lik bir düşüşün tetiklendiğine vurgu yapılmıştı.

Ethereum (ETH) Ne Kadar?

Kripto para piyasalarının gözde ikinci varlıklarından olan Ethereum (ETH) ise bin 100 dolar seviyesinin altında görünüyor. 23 Haziran itibariyle bin dolar seviyelerinde hareketini sürdüren Ethereum’da riskli yapı görülmeye devam ediyor.

Ethereum’un dip seviyesine ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Capo, 700 – 800 dolar bandının görüleceğine dair beklentilerini duyurmuştu. Kripto para piyasalarında genel görünümde ise aşağı yönlü beklentiler devam ediyor. Özelikle küresel ekonomik etkiler, ABD Merkez Bankası (FED) tarafından alınan faiz artırma kararları ve diğer politikalar baskı yaratmaya devam ediyor. Kripto Yatırımcıları Pişman Olabilir!

Add a Comment