Shiba Inu (SHIB) Dalgalanırken Balinalar Hareketleniyor

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu balinalar tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Bir balina 22.2 milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) alımı gerçekleştirdi. Crypt Eye’a göre, kripto alanında balina olarak isimlendirilmeyen ve kim olduğu bilinmeyen büyük bir yatırımcı, geçtiğimiz hafta piyasa değeri yaklaşık 22.2 milyon dolar olan 1.713 trilyon SHIB alımı gerçekleştirdi. 

Shiba Inu (SHIB) Dalgalanırken Balinalar Hareketleniyor

Shiba Inu (SHIB) Fiyatları Dalgalanırken Alımlar Artıyor

Crypt Eye‘a göre balina, son 24 saatte bu miktarın büyük bir kısmı olan 1 trilyon SHIB alımı gerçekleştirdi. Bu kripto cüzdanında bulunan toplam token sayısı, yaklaşık olarak 24 trilyon SHIB olarak görülüyor. 24 trilyon SHIB’in piyasa değeri ise yaklaşık olarak 319.2 milyon dolara tekabül ediyor.

Bu kripto cüzdanının gerçekten büyük bir yatırımcının özel adresi mi yoksa doğrudan projeye ve Shiba Inu geliştiricilerine bağlı bir kripto cüzdanı mı olduğu bilinmiyor. Bununla birlikte söz konusu bu kripto adresinin sahip olduğu Shiba Inu oranı ile en büyük altıncı adres olduğunu belirtelim. İlk sırada ise Shiba Inu tokenlerini yakmak için oluşturulan “ölü cüzdan” yer alıyor. Son olarak siteye göre SHIB sahiplerinin sayısının da arttığı görülüyor. Geçtiğimiz hafta SHIB sahibindeki artış 7.718 adres ve geçtiğimiz ay ise 30.108 adres oldu.

Kaynak : BTCHaber

Add a Comment